0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Одлична вредност арабика руса средно печено кафе, КТ

Одлична вредност арабика руса средно печено кафе, КТ

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Започнете го денот надвор од вистинскиот начин со свежа, пареа чаша со одлична вредност Арабика руса кафе -парчиња кафе. Единствените парчиња за кафе се удобен начин да уживате во брза шолја кафе во кое било време од денот. Ова кафе е совршено самостојно или со крем, шеќер или сирупи со вкус. Богата мешавина од врвен квалитет на грав Арабика, кои се средни печени до врвот на неговиот вкус и арома, тој дава примамлив вкус нагласен со навестувања на какао и лесно тости ореви кои даваат вкусен и цитрусен вкус на вашето кафе. Лесните за употреба кафе-парчиња се компатибилни со сите главни системи за подготовка. Овој пакет со единечни чаши за сервиси е совршен за дома или канцеларија и прави 48 чаши богато, вкусно кафе со задоволително мазен вкус и вкусен облик. Направено со 100 проценти кафе од Арабика, оваа премиум мешавина дава одличен баланс на телото и киселоста. Дајте му на вашиот ден енергичен почеток со полесно тело и меки вкусови со голема вредност Арабика русокоса кафе-кафе. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. 100% арабика мелено кафе. 48 Погодни, единечни парчиња. Вкусен и агрусен вкус. Компатибилен со системите за подготовка на POD. 100% кошер.

За производот

Избор на клиент