0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кидска врска мини кукли, сини очи, лесен тон на кожата

Кидска врска мини кукли, сини очи, лесен тон на кожата

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Донесете дома сосема нова мини бебешка кукла за вашето малечко со комплетот за игра за мини кукли. Овој сет е совршен за вашето малечко да си игра, ќе гледате со гордост додека ја научуваат важноста на негување и грижа. Kid Connection 11-парчиња Mini Doll Play сет вклучува симпатична, светло-очи осум-инчи бебешка кукла со фустан, дополнителна облека, биб, чинија за хранење, лажица и многу повеќе. Вашето дете ќе се забавува изборот на облека за бебешката кукла, да ја облекува, да ја храни и да игра други имагинативни игри со неа на нивна страна. Тоа е одличен начин да ги задржите децата зафатени без разлика дали тие играат сами, со браќа и сестри или со пријатели. Инспирирајте ја негувањето на игра во вашето дете со сет за игра за мини кукли. Kid Connection Mini Doll Play Set, вклучени се 11 парчиња : Ексклузивен сет. Вклучува пластична кукла за бебиња со лента за глава, фустан за кукли, дополнителна кошула, биб, чинија за хранење, лажица, шише и 2 парчиња игра за игра. Бебе кукли мерки 8 "високи. Шарени облеки се лесни за мали деца да ја облечат куклата за бебиња. , или секојдневно изненадување. Сладок додаток на колекцијата на кукли на вашето дете. Оваа кукла е подготвена за бесконечна забава за време на игра и е сигурен дека ќе донесе насмевка на лицето на вашето дете. Куклата и додатоците лесно се чистат со бришење со влажна крпа.

За производот

Избор на клиент