0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
ДизајнАрт „Шарени цвеќиња и цветни панели за затемнување на птиците

ДизајнАрт „Шарени цвеќиња и цветни панели за затемнување на птиците

DEN 527.84
Достапно за нарачка

Достапност

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа шарена завеса за птици и цвеќиња . Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено по барање само за вас . faux-linen Ткаенината е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Brown Curtain на целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Цветни. - Боја : кафеава. - Модел : животински принт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Избор на клиент