0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Artwall Michael Creese готски пеперутки Artappealz Отстранлив wallидна уметност

Artwall Michael Creese готски пеперутки Artappealz Отстранлив wallидна уметност

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Artwall "Готски пеперутки " Отстранлив uralиден uralид uralидал од Мајкл Крејс е рачно изработен со потписот "Artappealz " технологија, во која има отстранлив фото-Текс, печатење со висока дефиниција што е подготвена да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Овој издржлив материјал е поддржан со лепило за еднократно користење што нема да остави леплив остаток на вашиот wallид и се испорачува во три-инчна картонска цевка што може да се користи за складирање и транспорт. Artwall Michael Creese „Готски пеперутки“ Artappealz Отстранлив wallидна уметност : Предмет : Апстракт. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

За производот

Избор на клиент