0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност Група b платно уметност по пекара во боја, бела мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Група b платно уметност по пекара во боја, бела мат, дрвена рамка

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Ова подготвено да се обеси, измешано врамено уметничко дело има тесни сиви и бели вертикални ленти. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Трговска марка ликовна уметност „Група 07 б“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Модел. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

За производот

Избор на клиент