0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Јакна за тексас на машката фау Шерпа

Јакна за тексас на машката фау Шерпа

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Сезона за глава за вашата гардероба. Оваа машка тексас јакна од Georgeорџ се карактеризира со факс Шерпа за пријатна изглед и чувство. Спарете ја оваа јакна со копчиња со вашите омилени патики или чизми за ладен изглед кога сте во движење. Исклучиво на. Материјал : . Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Тежина : Средна тежина. Јака : шири јака. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови на градите со копче. Карактеристики : тексас тело; Фаукс Шерпа трим. Машка фаукс јакна од тексас Шерпа од Georgeорџ.

За производот

Избор на клиент