0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Outlander - Клучен уметнички постер со иглички, 14.725 22.375

Outlander - Клучен уметнички постер со иглички, 14.725 22.375

DEN 159.84
Достапно за нарачка

Достапност

Овој меѓународен тренд на Окландер - Клучен уметнички постер за уметности е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Outlander - Клучен уметнички постер за уметнички wallидови со Push Pins Trends Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375".

За производот

Избор на клиент