0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „патување 3“ платно уметност од фенер Прес

Трговска марка ликовна уметност „патување 3“ платно уметност од фенер Прес

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Lantern Presssubject : Architecturestyle : Bold & Eclectic Modern Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има и постер за патувања во Париз, вклучувајќи ја и Ајфеловата кула на пастелна позадина.Giclee (Jee-Clay) е AN Напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Фенер Прес „Патување 3“ платно уметност.

За производот

Избор на клиент