0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно Дејзи 80 60 Геометриска таписерија на морското тркало

Едноставно Дејзи 80 60 Геометриска таписерија на морското тркало

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Таписерија е совршен начин да се украси кој било простор! Овие уметнички парчиња се токму она што ви треба за да го персонализирате вашиот дом со тоа што ќе драпирате стол, украсување на таван, облекување wallид и многу повеќе! Едноставно, уникатни таписерии на wallидови доаѓаат во две различни димензии со рабовите на hedmed за да создадат стил надвор од споредба! Едноставно Daisy 80 "X 60" Геометриски таписерија за печатење на морските тркала : Совршен начин да се разубави кој било простор. Персонализирајте го вашиот дом со драпење стол, украсување на таван, облекување на wallид и многу повеќе. Заразени рабови. Достапно во 50 "x 60" или 80 "x 60". 100 проценти полиестер. Лесен, разноврсен.

За производот

Избор на клиент