0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Килими Америка милениум затегната волна килим

Килими Америка милениум затегната волна килим

DEN 2576.00
Достапно за нарачка

Достапност

Милениум е најчудниот современ производ за покривање на подот на денешниот пазар. Со центарот на вниманието на повеќето модни напредни бои, неспоредлив и елегантен сет на современи дизајни, оваа колекција е вешто направена во суперлативен, мулти-текстура домашен моден производ. Килими Америка милениум затегнати волна килим : килим со современ стил на килим. Дамки и отпорни на почвата. Рачно изработен килим. Мулти-текстура. 100 проценти премиум волна и мешани предива. Димензии : 2'3 "x 8 '.

За производот

Избор на клиент