0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кетрин Маландрино женски и женски плус копче за јака нагоре и шорцеви поставени со детали од чипка, 2-парчиња

Кетрин Маландрино женски и женски плус копче за јака нагоре и шорцеви поставени со детали од чипка, 2-парчиња

DEN 303.68
Достапно за нарачка

Достапност

Класично удобно. Дизајниран во најмекиот поли мешавина и исечена со шармантна чипка, 2-парчиња јака од Кетрин Маланддрино, и пижами за пижами, е остварување на сонот. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. 2-парчиња сет вклучува : еден врв и еден пар шорцеви. Врвот : опуштено вклопување; јака од изрез; копчето предно; кратки ракави; џеб на лепенка во градите; чипка на чипка; печатење на сите. Шорцеви : опуштено вклопување; висок пораст; Повлечен стил; чипка на чипка; печатење на сите. 2-парчиња јака од јака и шорцеви поставени за жени од Кетрин Маланддрино.

За производот

Избор на клиент