0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Lugz Работете женски челични пети чика чизми чизми

Lugz Работете женски челични пети чика чизми чизми

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Women'sенскиот Бразир Св е ажурирање на класичниот и безвременски драфтер на Lugz. Со својата солидна привлечност, оваа обична и издржлива челична пети со средна висина е отпорна на лизгање и јачината во безбедносната челична пети и заштитата од електрични опасности на отворени кола до 600 волти (во суви услови) се доживува до какви било работни предизвици може да дојдат твојот пат. Перничена влошка за дополнителна удобност. ASTM F1677-05 отпорна на лизгање на гума од надворешната страна. Подготвена јака и јазик. Челик пети. М I/75 C/75 Оценка на отпорност на влијание и рејтинг на отпорност на компресија. Класичен хардвер Lugz за лого и очни капаци.

За производот

Избор на клиент