0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кожна јакна од Урбана Република Машка Артси Фау

Кожна јакна од Урбана Република Машка Артси Фау

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Преведете ја вашата надворешна облека со оваа кожна кожна јакна од Урбана Република. Овој кул палто има затворање на поштенски патенти и акцент на аспираторот за дополнително покритие. Совршено за обични излегувања - само поставете го над омилената графичка мета и сите сте поставени. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. средна тежина. Худ. Затворање на поштенско-ап. Поштенски предни џебови. 70% поливинил хлорид/30% полиуретан. Машина за перење. Увезени. Машка кожена јакна од Урбана Република.

За производот

Избор на клиент