0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Економија директно горниот дел од вратата на вратата на вратата сет W 5 'Track & Silent Rollers за 3 8 до 3 4 врати, сребрена металик

Економија директно горниот дел од вратата на вратата на вратата сет W 5 'Track & Silent Rollers за 3 8 до

DEN 135.52
Достапно за нарачка

Достапност

Нашите предводници на хардверските серии на вратата на вратите се изградени за да траат и доволно силни за повеќето тешки, цврсти дрвени врати. Нивниот едноставен, рустикален дизајн додава шарм на секој декор. Изберете од суров челик или 16 различни бои на палто во прав. Со три достапни опции за закачалка на вратите и неколку можни конфигурации за единечни врати или парови со двојази, нашиот стандарден хардвер за серии може да се прилагоди за да ги вклопи повеќето влезови. Достапни се и хардверски комплети за додавање на бајпас. Браќа Голдберг, АД произведува хардвер за домаќинства и индустриски во Денвер, Колорадо, САД уште од 1897 година. Нашата посветеност за квалитет, занаетчиство и вредност е вградена во сè што правиме. Сет вклучува : 2 серија за економија врвни закачалки за монтирање, 2 запирања за патеки, 2 блокови против скокови, под-водич на подот и сите потребни завртки, завртки, растојанија, итн. За една врата . Ограничување на тежината 75 lb. Достапни во 3 бои : црна, сребрена металик или лак бронза.

За производот

Избор на клиент