0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женско момче Кардиган

Време и време женско момче Кардиган

DEN 351.84
Достапно за нарачка

Достапност

Малку преголем и целосен лота кул, времето и дечкото на Тру, кардиган џемпер совршено ја врзува секоја облека. Овој памук-мешавина на памук се одликува со класичен бод на шејкер, предниот дел од копчето и удобни џебови од предната лепенка . Носете го отворено или копче, овој кардиган е сигурен дека повторно ќе се појави во вашата ротација. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Тежина : лесна; Шајкер бод. Деколте : V-врат. Затворање : предно копче од три копчиња. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Цврст или шарен блок во боја. Дечко кардиган џемпер за жени од време и Тру.

За производот

Избор на клиент