0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Tupleple Industries Monstera Plant Ceramic Gleazed Pot -шарена таблета, 30, дизајн од NAN

Tupleple Industries Monstera Plant Ceramic Gleazed Pot -шарена таблета, 30, дизајн од NAN

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : растение; Лист; Тегла; Ананас; Храна; Цвеќе; Цвет ;. Дизајн од Нан.

За производот

Избор на клиент