0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Главни мрежи добредојде на збир на обложување и карирани слоеви ,, 18 30

Главни мрежи добредојде на збир на обложување и карирани слоеви ,, 18 30

DEN 157.92
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте им на вашите гости топол поздрав со главните места добредојде на кокошки и карирани поставени поставени страни. Зачудувачки душек за добредојде за вашите влезови на предните, задните или страничните влезови, овој сет со две парчиња вклучува цветник на здружение и ткаен кариран акцент за да се создаде совршено координиран слоевит изглед. Доматот на отворено е направено од 100% кокос, природно влакно земено од лушпи од кокос. Тешката, текстурирана површина на Мат помага во гребење на нечистотијата, прашината и другите честички од дното на чевлите за да ви помогне да ги одржувате подовите чисти. Само за влез на отворено/покриен влез. 2-парчен доормат и сет за лаптиви за положување. Комплетот вклучува 1 кокошка доормат (18 x 80 инчи), 1 килим за положување (24 x 36 инчи). DOORMAT има „добредојде“ текст и цветни отпечатоци на тешка текстурирана површина. Тешката, текстурирана површина помага во гребење на нечистотија, прашина и други честички од чевли. Lone reg reg има ткаени карирани обрасци и затегната трим. Дизајнирано да создаде совршено координиран, слоевит изглед. DOORMAT : 100% Coir Pile, Layer Layer reg : 100% полиестерско милениче. Исчистете со тресење или празнење. За да го продолжите животот на душекот, искористете го во засолниште на влезот. Не дозволувајте душекот да седи во сточна вода подолг временски период.

За производот

Избор на клиент