0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Табела за фоајер Батлер Базел, повеќе бои

Табела за фоајер Батлер Базел, повеќе бои

DEN 349.76
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа табела со акцент инспирирана од Медитеранот има формален шарм сите свои. Неговата база на подножје на смола од смола има украсен резба со гроздобер финиш на теракота, што е елегантно контрастна со антички огледало. Табела за фоаје на Батлер Базел, повеќе бои : Совршени за вашиот салон, дневна соба или влезна област. Подигач на леана смола. Фосилен камен врв. Украсни детали. Традиционален стил. Димензии : 24 "дијамант x 28" ч. 1-годишна гаранција.

За производот

Избор на клиент