0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сандал за рибар на коала дете, големини 5-12

Сандал за рибар на коала дете, големини 5-12

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Резултат симпатични и модерни солиден рибарски сандали за вашето мало момче од Коала. Со дизајн на кука и јамка, овие се супер лесни за ставање и полетување. Совршен за еден ден надвор на сонце, покрај плажа, камп и на кое било друго место цело лето. Грипи ѓон. Супер солиден. Ripstop Pulltab.

За производот

Избор на клиент