0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време на одмор монограм сјај Божиќен украс, Л.

Време на одмор монограм сјај Божиќен украс, Л.

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Персонализирајте ја семејната новогодишна елка со иницијали на сите со Божиќниот украс за време на празникот. Овој сјаен украс може да биде сентиментално парче од колекцијата на украси за да претставува иницијатива на сакана сакана, пријател, па дури и крзнен член на семејството. Божиќниот украс за време на празникот монограм е совршен да се обеси некогаш година за да се покаже кој, под истиот покрив, го слави празникот заедно. Прославете го најубавото време во годината со подготвување на вашиот дом за Божиќни собири со нашата колекција на производи за време на празници. е вашиот извор за сè што барате да го искористите максимумот од вашите одмори. носи голем број на уникатни и посебни празнични предмети за сите ваши потреби за украсување. Не заборавајте да купувате во продавница или за повеќе ексклузивно време за време на одмор, координирајќи производи за да помогнете во завршувањето на вашиот празничен Божиќен декор. Enjoyе уживате да создадете посебно место за вашите пријатели и семејство да ги прослават празниците. Време на одмор монограм сјај Божиќен украс. Добијте почетен за да го претставувате секој член на семејството!. Може да биде и посебен подарок за некој што ја расте својата колекција за украси. Боја : Сребрена. Димензии на производот : 6 ”x 4”. Материјали за производи : 70% хартија, 20% ПВЦ, 5% железо, 5% ПЕТ.

За производот

Избор на клиент