0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Зелен медиум 30 '' јакна за ретардант на пламен

Зелен медиум 30 '' јакна за ретардант на пламен

DEN 1094.24
Достапно за нарачка

Достапност

Radnor лесен пламен ретардантна памучна јакна штити од ненадеен пламен и искри. Направено од 100% памучна ткаенина која е дизајнирана да се изгасне кога е изложена на извори на пламен или термичко палење. Ткаенината нема да се намали, топи или капе стопени остатоци. Јакна за ретардантна јакна на Раднор Грин 30 ''.

За производот

Избор на клиент