0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Слики печатени фигуративни врамени уметнички отпечатоци, сет од 4

Слики печатени фигуративни врамени уметнички отпечатоци, сет од 4

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со прекрасно декоративни лајсни и душеци, давајќи му на секој дизајн убав естетски изглед. Гроздобер фустан Фустан фигуративна wallидна уметност, сет од 4 : фигуративна wallидна уметност. Врамена уметност. Еспресо рамка. Лесно е да се обеси. Хангер за пила. Големина : 14 "x 16" секоја. Карактеристики : Оригинално. Бренд : PTM слики. Боја : повеќебојно. Собрана тежина на производот : 4 фунти. Материјал : платно. Рамка : Y. Рамка : боја кафеава. Тема : Фигуративна. Собрани димензии на производот (L X W X H) : 14,00 x 1,25 x 16,00 инчи.

За производот

Избор на клиент