0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Accentrics Home Chelsea Industrial Metal Table Table Table, Multi Color

Accentrics Home Chelsea Industrial Metal Table Table Table, Multi Color

DEN 1232.00
Достапно за нарачка

Достапност

Крајната во индустриската работилница шик, конзолата Ironелезна Челзи има темна, рустикална завршница што сугерира децении практична употреба и пренесува колку е вредно да го најдете во вашиот дом за наредните години. Стаклените фронтови на горниот дел од секоја врата ви овозможуваат да прикажувате богатство на предмети на внатрешната полица на кабинетот, додека алуминиумските панели на дното на вратата ги чуваат другите предмети скриени внатре. Уникатните брави за замав на трите врати се совршени детали за завршна обработка. Домашна метална конзола на Акцентрис : Изградба на железо. 3 врамени стаклени врати. Материјал : железо, алуминиум, стакло.

За производот

Избор на клиент