0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Луг Клипер Муле Оксфорд Патика

Луг Клипер Муле Оксфорд Патика

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Вратете се во стил со нашата најпродавана модна патика-женскиот клипер мазга. Овие стилски секој ден патики имаат дизајн со отворен бек и се направени со меки, дишечки текстили. Толку модерна и разноврсна, ќе ја сакате секоја боја во вашата гардероба. Перничена влошка за дополнителна удобност. Платно горе. Гума надворешна плоча, вулканизирана.

За производот

Избор на клиент