0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Hirsh Pro 25 Длабока фиока за букви со ширина Метал вертикална датотека кабинет, комерцијална оценка, сива

Hirsh Pro 25 Длабока фиока за букви со ширина Метал вертикална датотека кабинет, комерцијална оценка, сива

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

25 "Длабок метал, 4 фиока, ширина на буквата, вертикални кабинети за вертикални датотеки се совршени за деловни, едукативни или лични канцеларии. Овие ормани имаат класичен дизајн и се конструирани со високо квалитетни издржливи материјали кои се соодветни за употреба на тешки работи . Бродовите целосно се собрани и се подготвени да прифатат ширина на буквата, папки за виси датотеки. Нежната површина е лесна за чистење. Секоја фиока вклучува слајдови со целосна топка за продолжување за дејно дејство на фиоки. Дури и целосно натоварени, овие фиоки се отвораат со леснотија. Прилагодливите жици на следбениците чуваат Датотеки исправени. Вклученото заклучување на јадрото им овозможува на плакарите да бидат клучни. Дизајнирано да ги исполни или надмине стандардите за индустрија ANSI-бифма за перформанси и изработка. Направено со 28% вкупна содржина на рециклирани. Поддржано со ограничена гаранција за живот. Боја : светло сива Суспензијата со топка со топка од комерцијална оценка овозможува целосно натоварените фиоки да се отворат со леснотија. Трајната, целосно склопена челична конструкција со не-порозна површина е лесна за чистење. Следните жици ги одржуваат датотеките исправени и организирани. Вклучено е вклучено за да се задржи содржината на сите фиоки безбедни. Алуминиумски рачки и држачи за етикети. Сместува датотеки за висина со големина на букви. Ограничена гаранција за живот. Ги исполнува или ги надминува стандардите ANSI-бифма. Сертифициран злато Greenguard. ТАА во согласност. Hirsh Pro 25 "длабока 4 фиока буква ширина Метал вертикална датотека кабинет, комерцијална оценка, светло сива боја.

За производот

Избор на клиент