0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства женски и женски плус големина на маица градник

Тајни богатства женски и женски плус големина на маица градник

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Запознајте го вашиот нов градник! Совршено за секој ден, овој градник за маица има перничиња од казни од пена и крилја со двојни слоеви за да ве задржат поддржани и удобни. Достапно во мазен микрофибер или чипка на сите, овој стил е практично невидлив под кој било врв. Мазна микрофибер за сјај или чипка. Меки, полни чаши за пена за покривање и поддршка и поддршка. Прилагодливи, перничени ленти за дополнителна удобност. Кука и око со мек допир. Назад измазнете ги крилјата со двојни слоеви. Скриена еластика - Нема стискање или копање на присилен прибор за хардвер и балет, чувајте ги лентите на место 88% најлон / 12% Spandex Machine Washable Model е 5’10 ”, облечена во големина 38 DD.

За производот

Избор на клиент