0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
2-тон преден пар капаци на седиштата за корпи за автомобил, римска полиестерска крпа

2-тон преден пар капаци на седиштата за корпи за автомобил, римска полиестерска крпа

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Овие капаци на седиштата се мазни и меки мрежни полиестер "Рим " Премиум рамен крпа материјал со додадено подлога за удобност. Тоа е сет од 2 парчиња што доаѓа со 2 капаци на предните седишта. Со висок грб го покрива целото седиште. Има едноставна инсталација на кука и јамка и вклучени се упатства. 2-тонски преден пар на капаци на седиштата за корпи за автомобил, римска полиестерска крпа : Универзално вклопување за автомобили, камиони и SUV. Мазен и мек мрежен полиестер. Ткаенината спречува мириси. Високиот грб го покрива целото седиште. Едноставна инсталација на кука и јамка.

За производот

Избор на клиент