0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Светот на Ерик Карл, многу гладната рачна гасеница

Светот на Ерик Карл, многу гладната рачна гасеница

DEN 639.84
Достапно за нарачка

Достапност

Инспирирана од класичната приказна на Ерик Карл, гладната гасеница. Освои во живот саканиот главен лик на Ерик Карл на многу гладниот гасеница. Овој фаворит за сите времиња сега е скапоцено рачно рак со големина на дете. Ерик Карл е најпознатиот автор/илустратор на децата на сите времиња, со книга што се продава на секои 30 секунди и 88 милиони книги продадени ширум светот. За прв пат досега, еден од саканите ликови на книгата на Ерик Карл ќе скокне од страниците во оваа симпатична рака за деца. Оваа рачна гребло е особено дизајнирана со вашето дете во умот. Овој подарок ќе им овозможи на вашите деца бескрајна забава без разлика дали е во песок или во градината. Светот на Ерик Карл, многу гладната гасеница за гасеница.

За производот

Избор на клиент