0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Canvas Art Prink Prinkes „Златно шише“ - портокалово, кафеаво

Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Canvas Art Prink Prinkes „Златно шише“ - портокалово, кафеаво

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Нашата платно уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површината, а потоа завиткана со тешки меурчиња, обезбедувајќи го безбедното пристигнување во својот нов дом. Овој моден и глам уметнички принт е совршен завршен допир на вашата тема за домашен декор. Тој е одржлив и пријателски за шумите. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно висини . ноктите и закачалката исто така се вклучени . Достапни во неколку опции за големина отпечатени со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои.

За производот

Избор на клиент