0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Емохипал го чуваат декоративно фрлање перница- 12 12

Емохипал го чуваат декоративно фрлање перница- 12 12

DEN 322.72
Достапно за нарачка

Достапност

Emojipals чувајте го 100 декоративни фрлаат перница- 12 "x 12 " Емохипал чувајте го 100 перници : уникатен и забавен шарен дизајн. 100 проценти полиестер. Место чисто само за најдобра грижа. Декоративната перница нуди соодветен начин за ажурирање на тековниот декор. Големина : 12 "x 12". Дел од колекцијата Емоџипал (сите предмети што се продаваат одделно).

За производот

Избор на клиент