0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Случајот на универзитетот „Самсунг Галакси С Кендишел“ од Спек

Случајот на универзитетот „Самсунг Галакси С Кендишел“ од Спек

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Сакате Радфорд? Покажете го со овие официјално лиценцирани дизајни на вашиот Coveroo! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од Радфорд. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на Radford Ru на Samsung Galaxy S5 Candyshell Case by Speck : Компатибилен со Samsung Galaxy S5. Патентиран дизајн со двојно слој обезбедува 2 слоја на заштита во едно парче, поп-градба. Силни надворешни чувари против влијанието. Сјајната завршница им помага на овие корици да се лизгаат во и надвор од џебовите со леснотија. Внатрешноста на гумени апсорбира шок од повремени испакнатини и капки. Подигната Безел го одржува екранот безбеден и чистото. Гумени копчиња за штитници. Лесна инсталација; Снимки за неколку секунди. Лесен пристап до екранот, контролите, приклучоците и камерата.

За производот

Избор на клиент