0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Lenovo ThinkCentre M715Q - A Pro -8770e 2. GHz - GB - GB

Lenovo ThinkCentre M715Q - A Pro -8770e 2. GHz - GB - GB

DEN 2848.00
Достапно за нарачка

Достапност

Lenovo Think Centre M715 Q 10 M3 - Tiny Desktop - 1 x A10 PRO -8770 E / 2.8 GHz - RAM 8 GB - HDD 500 GB - Radeon R7 - Gige - WLAN : Bluetooth 4.0 802.11ac - Win 7 Pro 64 -Bit (вклучува Win 10 Pro 64 -БИТ лиценца) - Монитор : Ниту еден Lenovo Think Centre M715 Q - A10 PRO -8770 E 2,8 GHz - 8 GB - 500 GB.

За производот

Избор на клиент