0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Панел за прозорец за завеси за завеси од сафавих кенџи

Панел за прозорец за завеси за завеси од сафавих кенџи

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Купувајте Safavieh на. Заштеди пари. Во живо подобро.Сафавие колекција за третман на прозорци Трзфејте ја секоја просторија во богато, луксузно засолниште со овие зачудувачки чисти драпери. Мека и тече, нивната драматична бела полиестерска ткаенина им овозможува на природната светлина да го осветли нивниот шик дизајн, додека 8 громски прстени по панел обезбедуваат лесно виси. Боја : Бела. Димензија на артикалот : 84 in. X 52 во . Материјал : 100% полиестер. Стил на наслов : Громет. Громет (прстен) Број : 8. Громатска големина : 1,75 ин. Дијаметар. Панелите за прозорци се еден до пакет. Непроacирност : непроaирна. Додатоци (и) во сликата на животниот стил не се вклучени. Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои артикли може да варира малку.

За производот

Избор на клиент