0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Swatch оригинали назад на училиште бело бирање силиконски каиш уникатен часовник GS149

Swatch оригинали назад на училиште бело бирање силиконски каиш уникатен часовник GS149

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Swatch оригинали назад на училиште бело бирање силиконски каиш унисекс часовник GS149. 34 мм полутранспарентно сино пластично куќиште со бело бирање, пластичен кристал, портокалови раце и сиви маркери на нумерички час. Минутни маркери околу работ. Лого под позицијата во 12 часот. Рацете : часови, минути и секунди. Дебелина на случајот од 9 мм. Притиснете / повлечете ја круната. 20 мм сива силиконска лента со сина лента за печатење со графикони и сина пластична капа за тока со портокалова јамка. Движење на кварц и отпорни на вода до 30 метри. Серија на оригинали. Swatch оригинали назад на училиште бело бирање силиконски каиш унисекс часовник GS149.

За производот

Избор на клиент