0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сива сребрена слонова коска рачно изработена луксузна перница 20in 26in

Сива сребрена слонова коска рачно изработена луксузна перница 20in 26in

DEN 495.84
Достапно за нарачка

Достапност

Истакнувајќи ја бесконечноста на екстравагантен стил и оптимален дизајн, ова е перницата што сте ја искористиле! Сигурно ќе искра во кој било простор. Создадете инстант шарм во вашиот дом d? Cor со оваа Плут Агат река сива сребрена слонова коска рачно изработена луксузна перница. Ткаенината е мешавина од вискоза, памук, полиестер и постелнина. Перниците се рака *Боја : сива сребрена слонова коска *двострана перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешноста *Перници вклучуваат ** Хипоалергичен надолу алтернативна полицијална вметнување *суво чиста препорачана *Содржина на ткаенина : 63%вискоза/19%памук/14%полиестер/4%постелнина *шема : мотив сива сребрена слонова коска рачно изработена луксузна перница 20in x 26in.

За производот

Избор на клиент