0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски дела девојки за бебиња и мали деца Техника Активна Зип Худи и џогери, сет на облека, големини месеци-5Т

Атлетски дела девојки за бебиња и мали деца Техника Активна Зип Худи и џогери, сет на облека, големини месеци-5Т

DEN 527.84
Достапно за нарачка

Достапност

Спортски и сладок! Оваа атлетска работа Девојки девојки Спортски 2-парчиња Активен сет е совршен за вашето активно малечко. Овој сет е направен од полиестерска руно ткаенина која има меко чувство на рака и влага за да ја задржи топло и суво во студените денови. Целосната поштенска јакна има аспиратор, предни џебови и контрастна облога за дополнителен поп -боја! Ogогер има целосна еластична лента за половината за удобност и леснотија на облекување. Материјал : Худи : 55% рециклиран полиестер/45% полиестер; Панталони : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 худи и 1 пар панталони со џогер. Карактеристики на качулка : прикачен аспиратор; поштенски фронт; долги ракави; детали за контраст; Две џебови однапред. Карактеристики на панталони : стајлинг за влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; детали за контраст; Две џебови на страни. Атлетски работи Худи и Активни џогери за момчиња.

За производот

Избор на клиент