0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Нулум Лесли Персиски акцент килим, 2 '3', праска

Нулум Лесли Персиски акцент килим, 2 '3', праска

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Основана со желба да се прекршат правилата за она што се очекува од килим во областа, се создаде нулом за да се пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста. Nuloom Transational Leslie Area reg. Машината направена. Направено во Кина. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : Лизгајте плетено ткаење. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна.

За производот

Избор на клиент