0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sumbe Cruple Chapeup Nail Polish Brush Winagbow Drip Mase Design Wall Plaque by Ziwei li

Sumbe Cruple Chapeup Nail Polish Brush Winagbow Drip Mase Design Wall Plaque by Ziwei li

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Зивеи Ли.

За производот

Избор на клиент