0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Комплет за детски костуми за детски покемон со бесплатен подарок

Комплет за детски костуми за детски покемон со бесплатен подарок

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Среќно прогонство! Овој комплет има сè што ви треба за страв исполнета ноќ на трик или лекување! Овој костум е комплетен со џемпери со крилја, одвојливи опашки што можат да се соберат и капа. Вклучено е и светло за безбедносно светло за трепкање, кое мери 1.5 ". Може да се исече на облеката за да се подобри видливоста во темнината- едноставно притиснете го копчето на задниот дел за да ја вклучите и исклучите светлината! Секако дека ќе ви треба нешто Да го ставите вашиот трик или да лекувате плен во! Оваа торба за третман е изработена од пластика и мерки комплет за детски костуми за деца Покемон со бесплатен подарок.

За производот

Избор на клиент