0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатно склопување машка јакна за кошула за CPO

Бесплатно склопување машка јакна за кошула за CPO

DEN 1079.84
Достапно за нарачка

Достапност

Бесплатната јакна за кошула со склопување, слој што ја меша врвната функционалност со стилот на одење. Слоеви над вашата секојдневна мета или лесно го одат соло со мека, топла обвивка за руно. Совршено како солиден среден слој како што паѓаат температурите. Исклучиво на. Материјал : 100% четкан органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Лесно, опуштено. Јака : јака од точка. Затворање : Затворање на копчето за предвремено копче. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : 2 џебови на градите за да се одржат најважните работи. Карактеристики : тело наредено со руно; Ракавите со ватирани со изолација. Машки долги ракави памучни шари од бесплатно склопување.

За производот

Избор на клиент