0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Питсбург челичари блок во боја 12oz може да се полади, склопувачки

Питсбург челичари блок во боја 12oz може да се полади, склопувачки

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 ". Can Cooler одговара на 12oz конзерва и е изработен од висока густина 1/8 "Neoprene за да ви помогне да го одржите вашиот пијалок кул за време на играта или кога и да е ладилник на конзерва. Со овие смели графики, никој нема да може да се сомнева каде што вашата верност лежи кога ќе го додадете ова слатко парче во вашата колекција. Официјално лиценцирано со лига и тим. Официјално лиценциран со лига и тим. 12oz може да се полади. Чувајте го вашиот пијалок ладен, а рацете суви.

За производот

Избор на клиент