0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Изматете го женскиот блусон миди фустан со лак назад

Изматете го женскиот блусон миди фустан со лак назад

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте му на вашата гардероба свеж почеток со лакот на блузонот лак назад миди фустан. Проточно здолниште го става вашиот стил на пад во движење и едно и направената леснотија на сето тоа оди неспоредливо. Големата завршница : Неочекуван кадифениот лак на грбот. Гледано со вашите трендовски борбени чизми од ден, и омилените потпетици и чанти ноќе. Исклучиво на. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Должина : Силуета : Миди; 51,25 ”долг. Затворање : стил на пуловер. Ракави ракави : ¾-блузонски ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; кадифениот лак на вратот; Замачкана половината. Лажички издвоен со hi-низок макси фустан за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент