0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Индиго крварење IV врамени печати за сликање

Индиго крварење IV врамени печати за сликање

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Ова индиго крварење IV -врамени сликарски печатење е врвен квалитет на Giclee на архивата хартија со висока резолуција. Има украсени рабови што се рачно исечени. Изработено е од високо квалитетна издржлива рамка што не се воени, пристигнува подготвена за обесеност и вклучува сертификат за автентичност. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

За производот

Избор на клиент