0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Само мојата големина, плус големина на кратки ракави, графичка маица со вратот со вратот

Само мојата големина, плус големина на кратки ракави, графичка маица со вратот со вратот

DEN 249.60
Достапно за нарачка

Достапност

Сакате ги нашите графички тимови? Не пропуштајте ја оваа - направена со луксузно мека тлиблична ткаенина, ќе сакате да имате по еден за секој ден во неделата. Три-мешавина од памук/полиестер/рајон (лесен челик = 90% памук/10% полиестер). Краток ракав . Графички принт. Ако топлото време ви значи утеха, ќе ја сакате оваа лесна маица со кратки ракави. Лесно ребра, широко преклопувачки V-врат. Деколте без ознаки. Машинско миење ладно со слични бои, внатре надвор ако е украсено. Користете само белило што не е хлор кога е потребно.

За производот

Избор на клиент