0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sumn Industries Урбан стил Бејзбол спортски графички уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Савана Милер

Sumn Industries Урбан стил Бејзбол спортски графички уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 671.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : сфера; Современ, спорт, бејзбол, спортска топка, апстрактна, урбана. Дизајн од Савана Милер.

За производот

Избор на клиент