0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Удобност од Бринли Ко.

Удобност од Бринли Ко.

DEN 630.08
Достапно за нарачка

Достапност

Влезете во нов модерен дизајн со широкото теле Кени Бут од Бринли Ко. Овој модерен багажник има класичен пети од бадем со високо-ниско дизајнирање на коленото. Акцентот на дијагонален патент го комплетира овој шик дизајн, додека мемориската пена ѓон и широкото теле создава дизајн што се носи. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 16 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Микро велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Избор на клиент