0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Демон Слејер - Постер за wallидови Танџиро и Незуко, 14.725 22.375

Демон Слејер - Постер за wallидови Танџиро и Незуко, 14.725 22.375

DEN 303.84
Достапно за нарачка

Достапност

Овој International Trends International Demon Slayer - Tanjiro & Nezuko Wall Wall Post е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Demon Slayer - Tanjiro & Nezuko Wallид постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

За производот

Избор на клиент