0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време на одмор женско Божиќно руно

Време на одмор женско Божиќно руно

DEN 331.20
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете допир на Божиќна празник во вашата гардероба оваа празнична сезона со овие празнични божиќни џемпери. Овие џемпери имаат весели стилски Божиќни графики кои ви помагаат да го добиете тој празничен изглед без да носите грда божиќен џемпер. Направено со 50% памук и 50% полиестер, со страничен отвор и hi-ниско полите за стилски изглед! Тие се опуштени вклопувани, со мека четкана ткаенина од руно одвнатре за да ве одржат удобни и празнични оваа сезона. Направено за да испорача удобност и стил. Време на празник, женски долг ракав руно : Долг ракав. 50% памук и 50% полиестер. Страна и ниско-ниско. Машинско миење ладно, суво суво на ниско или закачете.

За производот

Избор на клиент