0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Јужен брег Хазен, градите на фармата, кафеава

Јужен брег Хазен, градите на фармата, кафеава

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Унисекс градите на фирзискриат поканувачка атмосфера во собата на вашето дете со оваа облека во стил на фарма. Врамените фиоки, декоративниот раб на дното и минималистичките рачки ги имаат сето тоа. Топол, трендовски декор е местото каде што припаѓа ова парче. Комбинирајте го со други предмети од истата колекција или додадете го во мебелот што веќе го имате. Seeе видите колку е прекрасно разноврсна! Уредување на спалната соба, оваа облека ви дава четири пространи фиоки за да го декласирате плакарот на вашето дете. Организирајте ги според категоријата облека за да ја поедноставиме утринската рутина. Вашето дете лесно ќе најде панталони во долниот дел, џемпери и кошули во оној само погоре, и чорапи и долна облека на врвот. Да се ​​облечеме за училиште ќе биде ох-толку лесно! За замена на делови и помош за време на склопувањето, ве молиме контактирајте не по телефон на 1-800-290-0465, текстуална порака на 915-800-2833 (може да се применат такси), е-пошта на услуги@ или пополнете формулар за барање за дел од https : / / /страници /контакт-нас. Јужен брег Хазен, градите на фармата, есен даб, фустан во стил на фарма : Овој унисекс градите на фиоки има вистински оригинален изглед, со своите врамени фиоки, украсен раб на дното и минималистичките рачки. Beе биде лекување за собата на вашето дете!. Пространи фиоки : Овој шифониер има четири фиоки, така што добивате уште четири места за складирање. Организирајте ги по категорија, така што вашето дете може да се облече - без помош - во чукање на срцето!. Квалитетни метални слајдови : фиоките се монтираат на метални слајдови. Вашето дете ќе ги отвори и затвори непречено . направени во Канада . Додатоци не се вклучени . 5-годишна ограничена гаранција. Некакви прашања? Контактирајте го Јужен брег, достапен 7/7 : 1-800-290-0465 или. Потребно е склопување и алатките не се вклучени. Сите производи доаѓаат со јасен документ за склопување што ќе ве води низ сите чекори. Ако имате какви било прашања за време на склопот, не двоумете се да контактирате со мебел од Јужен брег за непосредна поддршка . Оваа ставка се испорачува во 1 кутија . Димензии на кутијата : 46,25 "(л) x 20,5" (w) x 6.75 "(ч) (ч) 94 л. Сите наши производи ги исполнуваат или ги надминуваат безбедносните стандарди во Северна Америка и нашето пакување се тестираат и сертифицираат за да го намалат ризикот од оштетување за време на пратката . Избришете со сува крпа.

За производот

Избор на клиент