0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уметнички ткајачи Napsblok Grey 2 '2'11 Традиционално потресено подрачје килим

Уметнички ткајачи Napsblok Grey 2 '2'11 Традиционално потресено подрачје килим

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Колекцијата „Уметноста на јазолот“ на „Кноп“ ги прикажува традиционалните дизајни кои се безвременски стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња чамци издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Белгија и има среден куп. Само место на професионално чисто. Препорачана е подлога за килими. 1 година Ограничена гаранција на производителот. 100% полипропилен. Машина ткаена во Белгија. Среден куп. Висина на купот : 0,3 ". Само затворен. Боја : сива. Нијанси на тексас, средно сива, светло сива, слонова коска. Стилиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Наменет да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Лесно за Чистете и одржувајте, препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво. Канистерските вакууми без шипки за тепачки се оптимален вид вакуум за употреба на килими, но исто така можете да го користите и рачното прицврстување на исправено Вакуум. Функционален среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги надградува вратите . Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килим.

За производот

Избор на клиент